| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | Yes |
| Brand | DELONGHI |
| MODEL: | EM450.M |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS: | Yes |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.240 kg |
| EAN | 8004399032699 |














