| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Да |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | EM450.M |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.240 kg |
| EAN | 8004399032699 |














