| POWER | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1500.00 ml |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-98015 |
| POWER: | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1500.00 ml |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.310 kg |
| EAN | 5202561513950 |





















