| POWER | 1358.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 2.00 ml |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-98150 |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| POWER: | 1358.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 2.00 ml |
| COFFEGRINDER: | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| AUTO DOSING SYSTEM: | Yes |
| CUP WARMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.800 kg |
| EAN | 5202561548181 |












