| POWER | 850.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1600.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | No |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | CE4482 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| POWER: | 850.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1600.00 ml |
| COFFEGRINDER: | No |
| THERMOBLOCK SYSTEM: | No |
| CREMA DISC: | No |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| AUTO DOSING SYSTEM: | No |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS: | No |
| DISPLAY: | No |
| COFFEE LENGTH SETTINGS: | No |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| CUP WARMER: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES: | No |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 300.00 мм |
| WIDTH: | 240.00 мм |
| DEPTH-MM: | 300.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.650 kg |
| EAN | 8433766202036 |

















