| POWER | 850.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1800.00 ml |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | D20 DIGITAL CE4421 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| POWER: | 850.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1800.00 ml |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8433766201398 |












