| POWER | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1.40 ml |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 0412370011 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| POWER: | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1.40 ml |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| CUP WARMER: | Yes |
| HEIGHT: | 305.00 мм |
| WIDTH: | 310.00 мм |
| DEPTH-MM: | 140.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.200 kg |
| EAN | 4211129227438 |














