| HEIGHT | 500.00 мм |
| WIDTH | 180.00 мм |
| LENGTH | 180.00 мм |
| Brand | METALIFE |
| FORM: | ЪГОЛВА |
| COLOUR: | ХРОМ |
| RACH NUMBER: | 3 |
| HEIGHT: | 500.00 мм |
| WIDTH: | 180.00 мм |
| LENGTH: | 180.00 мм |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 8680801657171 |



| HEIGHT | 500.00 мм |
| WIDTH | 180.00 мм |
| LENGTH | 180.00 мм |
| Brand | METALIFE |
| FORM: | ЪГОЛВА |
| COLOUR: | ХРОМ |
| RACH NUMBER: | 3 |
| HEIGHT: | 500.00 мм |
| WIDTH: | 180.00 мм |
| LENGTH: | 180.00 мм |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 8680801657171 |