| ВИСОЧИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 180.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 180.00 мм |
| Марка | METALIFE |
| ФОРМА: | ЪГОЛВА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 3 |
| ВИСОЧИНА: | 500.00 мм |
| ШИРИНА: | 180.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 180.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8680801657171 |



| ВИСОЧИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 180.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 180.00 мм |
| Марка | METALIFE |
| ФОРМА: | ЪГОЛВА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 3 |
| ВИСОЧИНА: | 500.00 мм |
| ШИРИНА: | 180.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 180.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8680801657171 |