| HEIGHT | 300.00 мм |
| WIDTH | 180.00 мм |
| LENGTH | 180.00 мм |
| Brand | METALIFE |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МАТ |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 300.00 мм |
| WIDTH: | 180.00 мм |
| LENGTH: | 180.00 мм |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 8680801667163 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| HEIGHT | 300.00 мм |
| WIDTH | 180.00 мм |
| LENGTH | 180.00 мм |
| Brand | METALIFE |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МАТ |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 300.00 мм |
| WIDTH: | 180.00 мм |
| LENGTH: | 180.00 мм |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 8680801667163 |