| ВИСОЧИНА | 300.00 мм |
| ШИРИНА | 180.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 180.00 мм |
| Марка | METALIFE |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН МАТ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 300.00 мм |
| ШИРИНА: | 180.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 180.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8680801667163 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ВИСОЧИНА | 300.00 мм |
| ШИРИНА | 180.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 180.00 мм |
| Марка | METALIFE |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН МАТ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 300.00 мм |
| ШИРИНА: | 180.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 180.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8680801667163 |