| HEIGHT | 60.00 мм |
| WIDTH | 40.00 мм |
| Brand | METALTEX |
| MODEL: | VIVA! |
| MATERIAL: | МЕТАЛ - ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | СИВ МЕТАЛИК |
| HEIGHT: | 60.00 мм |
| WIDTH: | 40.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ЗАКРЕПЯНЕ НА ПРОДУКТИ VIVA! |
| EAN | 8002524048003 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| HEIGHT | 60.00 мм |
| WIDTH | 40.00 мм |
| Brand | METALTEX |
| MODEL: | VIVA! |
| MATERIAL: | МЕТАЛ - ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | СИВ МЕТАЛИК |
| HEIGHT: | 60.00 мм |
| WIDTH: | 40.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ЗАКРЕПЯНЕ НА ПРОДУКТИ VIVA! |
| EAN | 8002524048003 |