| ВИСОЧИНА | 60.00 мм |
| ШИРИНА | 40.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | VIVA! |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ - ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | СИВ МЕТАЛИК |
| ВИСОЧИНА: | 60.00 мм |
| ШИРИНА: | 40.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ЗАКРЕПЯНЕ НА ПРОДУКТИ VIVA! |
| EAN | 8002524048003 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ВИСОЧИНА | 60.00 мм |
| ШИРИНА | 40.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | VIVA! |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ - ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | СИВ МЕТАЛИК |
| ВИСОЧИНА: | 60.00 мм |
| ШИРИНА: | 40.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ЗАКРЕПЯНЕ НА ПРОДУКТИ VIVA! |
| EAN | 8002524048003 |