| HEIGHT | 300.00 мм |
| WIDTH | 200.00 мм |
| LENGTH | 200.00 мм |
| Brand | METALTEX |
| MODEL: | VIVA |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| MATERIAL: | МЕТАЛ С POLYTHERM ПОКРИТИЕ |
| COLOUR: | СИВ МЕТАЛИК |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 300.00 мм |
| WIDTH: | 200.00 мм |
| LENGTH: | 200.00 мм |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8002524048164 |




