| ВИСОЧИНА | 300.00 мм |
| ШИРИНА | 200.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | VIVA |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ С POLYTHERM ПОКРИТИЕ |
| ЦВЯТ: | СИВ МЕТАЛИК |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 300.00 мм |
| ШИРИНА: | 200.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524048164 |




