| HEIGHT | 120.00 мм |
| WIDTH | 290.00 мм |
| LENGTH | 110.00 мм |
| Brand | METALTEX |
| MODEL: | VIVA |
| FORM: | ЗА ТРЪБНО ОКАЧВАНЕ |
| MATERIAL: | МЕТАЛ С POLYTHERM ПОКРИТИЕ |
| RACH NUMBER: | 1 |
| HEIGHT: | 120.00 мм |
| WIDTH: | 290.00 мм |
| LENGTH: | 110.00 мм |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8002524048188 |





