| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| ШИРИНА | 290.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 110.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | VIVA |
| ФОРМА: | ЗА ТРЪБНО ОКАЧВАНЕ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ С POLYTHERM ПОКРИТИЕ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 1 |
| ВИСОЧИНА: | 120.00 мм |
| ШИРИНА: | 290.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 110.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524048188 |





