| HEIGHT | 270.00 мм |
| WIDTH | 280.00 мм |
| LENGTH | 200.00 мм |
| Brand | MIRA-N |
| MODEL: | LT008 |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 270.00 мм |
| WIDTH: | 280.00 мм |
| LENGTH: | 200.00 мм |
| EAN | 3800131594136 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| HEIGHT | 270.00 мм |
| WIDTH | 280.00 мм |
| LENGTH | 200.00 мм |
| Brand | MIRA-N |
| MODEL: | LT008 |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 270.00 мм |
| WIDTH: | 280.00 мм |
| LENGTH: | 200.00 мм |
| EAN | 3800131594136 |