| ВИСОЧИНА | 270.00 мм |
| ШИРИНА | 280.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| Марка | MIRA-N |
| МОДЕЛ: | LT008 |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 270.00 мм |
| ШИРИНА: | 280.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| EAN | 3800131594136 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ВИСОЧИНА | 270.00 мм |
| ШИРИНА | 280.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| Марка | MIRA-N |
| МОДЕЛ: | LT008 |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 270.00 мм |
| ШИРИНА: | 280.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| EAN | 3800131594136 |