| HEIGHT | 350.00 мм |
| WIDTH | 250.00 мм |
| LENGTH | 250.00 мм |
| Brand | PRIMA NOVA |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| MATERIAL: | МЕТАЛ - ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | СИВ |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 350.00 мм |
| WIDTH: | 250.00 мм |
| LENGTH: | 250.00 мм |
| EAN | 8695024031301 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| HEIGHT | 350.00 мм |
| WIDTH | 250.00 мм |
| LENGTH | 250.00 мм |
| Brand | PRIMA NOVA |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| MATERIAL: | МЕТАЛ - ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | СИВ |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 350.00 мм |
| WIDTH: | 250.00 мм |
| LENGTH: | 250.00 мм |
| EAN | 8695024031301 |