| ВИСОЧИНА | 350.00 мм |
| ШИРИНА | 250.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| Марка | PRIMA NOVA |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ - ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 350.00 мм |
| ШИРИНА: | 250.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 250.00 мм |
| EAN | 8695024031301 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ВИСОЧИНА | 350.00 мм |
| ШИРИНА | 250.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| Марка | PRIMA NOVA |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ - ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 350.00 мм |
| ШИРИНА: | 250.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 250.00 мм |
| EAN | 8695024031301 |