| HEIGHT | 580.00 мм |
| WIDTH | 260.00 мм |
| LENGTH | 200.00 мм |
| Brand | METALTEX |
| MODEL: | ONDA |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 580.00 мм |
| WIDTH: | 260.00 мм |
| LENGTH: | 200.00 мм |
| WARRANTY: | 6 MONTHS |
| EAN | 8002524604087 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| HEIGHT | 580.00 мм |
| WIDTH | 260.00 мм |
| LENGTH | 200.00 мм |
| Brand | METALTEX |
| MODEL: | ONDA |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 580.00 мм |
| WIDTH: | 260.00 мм |
| LENGTH: | 200.00 мм |
| WARRANTY: | 6 MONTHS |
| EAN | 8002524604087 |