| ВИСОЧИНА | 580.00 мм |
| ШИРИНА | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | ONDA |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 580.00 мм |
| ШИРИНА: | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 6 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524604087 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ВИСОЧИНА | 580.00 мм |
| ШИРИНА | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | ONDA |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 580.00 мм |
| ШИРИНА: | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 6 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524604087 |