| HEIGHT | 650.00 мм |
| WIDTH | 250.00 мм |
| LENGTH | 250.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| MATERIAL: | СТЪКЛЕНА |
| RACH NUMBER: | 3 |
| HEIGHT: | 650.00 мм |
| WIDTH: | 250.00 мм |
| LENGTH: | 250.00 мм |
| EAN | 6938354231037 |



| HEIGHT | 650.00 мм |
| WIDTH | 250.00 мм |
| LENGTH | 250.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| MATERIAL: | СТЪКЛЕНА |
| RACH NUMBER: | 3 |
| HEIGHT: | 650.00 мм |
| WIDTH: | 250.00 мм |
| LENGTH: | 250.00 мм |
| EAN | 6938354231037 |