| ВИСОЧИНА | 650.00 мм |
| ШИРИНА | 250.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| МАТЕРИАЛ: | СТЪКЛЕНА |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 3 |
| ВИСОЧИНА: | 650.00 мм |
| ШИРИНА: | 250.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 250.00 мм |
| EAN | 6938354231037 |



| ВИСОЧИНА | 650.00 мм |
| ШИРИНА | 250.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| МАТЕРИАЛ: | СТЪКЛЕНА |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 3 |
| ВИСОЧИНА: | 650.00 мм |
| ШИРИНА: | 250.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 250.00 мм |
| EAN | 6938354231037 |