| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W: | 40.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH: | 26.70 см |
| WIDTH: | 14.60 см |
| HEIGHT: | 9.80 см |
| COLOUR: | АНТРАЦИТ |
| EAN | 3800231890176 |


