| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W: | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА: | 26.70 см |
| ШИРИНА: | 14.60 см |
| ВИСОЧИНА: | 9.80 см |
| ЦВЯТ: | АНТРАЦИТ |
| EAN | 3800231890176 |


