| MAXPOWER-W | 7.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W: | 7.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 65 IP |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800157652087 |



| MAXPOWER-W | 7.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W: | 7.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 65 IP |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800157652087 |