| МОЩНОСТ W | 7.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W: | 7.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800157652087 |



| МОЩНОСТ W | 7.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W: | 7.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800157652087 |