| MODEL | DAKAR |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | АНТИЧНО ЗЛАТО |
| Brand | VIVALUX |
| MODEL: | DAKAR |
| MAXPOWER-W: | 40.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH: | 14.60 cm |
| WIDTH: | 9.70 cm |
| HEIGHT: | 26.70 cm |
| COLOUR: | АНТИЧНО ЗЛАТО |
| EAN | 3800234850016 |




