| МОДЕЛ | DAKAR |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | АНТИЧНО ЗЛАТО |
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ: | DAKAR |
| МОЩНОСТ W: | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА: | 14.60 cm |
| ШИРИНА: | 9.70 cm |
| ВИСОЧИНА: | 26.70 cm |
| ЦВЯТ: | АНТИЧНО ЗЛАТО |
| EAN | 3800234850016 |




