| MODEL | LUXOR |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | ТЪМНО СИВ |
| Brand | VIVALUX |
| MODEL: | LUXOR |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH: | 30.30 см |
| WIDTH: | 9.10 см |
| HEIGHT: | 10.10 см |
| COLOUR: | ТЪМНО СИВ |
| EAN | 3800234850030 |




