| МОДЕЛ | LUXOR |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | ТЪМНО СИВ |
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ: | LUXOR |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА: | 30.30 см |
| ШИРИНА: | 9.10 см |
| ВИСОЧИНА: | 10.10 см |
| ЦВЯТ: | ТЪМНО СИВ |
| EAN | 3800234850030 |




