| MODEL | MANHATTAN |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| COLOUR | АНТИЧНО ЗЛАТО |
| Brand | RABALUX |
| MODEL: | MANHATTAN |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 54 IP |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| LENGTH: | 25.00 см |
| WIDTH: | 12.00 см |
| HEIGHT: | 13.50 см |
| COLOUR: | АНТИЧНО ЗЛАТО |
| WEIGHT: | 0.700 kg |
| EAN | 5998250385105 |




