| MODEL | SPIDER |
| MAXPOWER-W | 8.5 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | VITO |
| MODEL: | SPIDER |
| MAXPOWER-W: | 8.5 W |
| SOCKET: | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH: | 14.50 см |
| WIDTH: | 9.80 см |
| HEIGHT: | 6.70 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 6972538044075 |


