| МОДЕЛ | SPIDER |
| МОЩНОСТ W | 8.5 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | SPIDER |
| МОЩНОСТ W: | 8.5 W |
| ЦОКЪЛ: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА: | 14.50 см |
| ШИРИНА: | 9.80 см |
| ВИСОЧИНА: | 6.70 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 6972538044075 |


