| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | 27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| Brand | RABALUX |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | 27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 54 IP |
| WEIGHT: | 1.080 kg |
| EAN | 5998250381404 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | 27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| Brand | RABALUX |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | 27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 54 IP |
| WEIGHT: | 1.080 kg |
| EAN | 5998250381404 |