| MODEL | ADRIA |
| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| ILLUMINATION DURATION | 30000H |
| Brand | VITO |
| MODEL: | ADRIA |
| MAXPOWER-W: | 8.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 65 IP |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH: | 11.30 см |
| WIDTH: | 5.10 см |
| HEIGHT: | 22.00 см |
| COLOUR: | АНТРАЦИТ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | G |
| ILLUMINATION DURATION: | 30000H |
| EAN | 6972538044266 |


