| МОДЕЛ | ADRIA |
| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ | 30000H |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | ADRIA |
| МОЩНОСТ W: | 8.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА: | 11.30 см |
| ШИРИНА: | 5.10 см |
| ВИСОЧИНА: | 22.00 см |
| ЦВЯТ: | АНТРАЦИТ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | G |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ: | 30000H |
| EAN | 6972538044266 |


