| PICTURE SIZE | 2X3" |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | KODAK |
| MODEL: | PRINTOMATIC ZINK BLUE |
| PICTURE SIZE: | 2X3" |
| FLASH: | Yes |
| WI-FI: | No |
| WATER RESISTANT: | No |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| BODY MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 840102197211 |






| PICTURE SIZE | 2X3" |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | KODAK |
| MODEL: | PRINTOMATIC ZINK BLUE |
| PICTURE SIZE: | 2X3" |
| FLASH: | Yes |
| WI-FI: | No |
| WATER RESISTANT: | No |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| BODY MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 840102197211 |