| PICTURE SIZE | 57 ММ |
| BATTERY TYPE | 400 mAh |
| Brand | XMART |
| MODEL: | KIDS THERMAL CAMERA P9 BLUE |
| PICTURE SIZE: | 57 ММ |
| WATER RESISTANT: | No |
| BATTERY TYPE: | 400 mAh |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202100600 |








i
"" Today
| PICTURE SIZE | 57 ММ |
| BATTERY TYPE | 400 mAh |
| Brand | XMART |
| MODEL: | KIDS THERMAL CAMERA P9 BLUE |
| PICTURE SIZE: | 57 ММ |
| WATER RESISTANT: | No |
| BATTERY TYPE: | 400 mAh |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202100600 |