| РАЗМЕР НА СНИМКАТА | 57 ММ |
| ТИП БАТЕРИЯ | 400 mAh |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | KIDS THERMAL CAMERA P9 BLUE |
| РАЗМЕР НА СНИМКАТА: | 57 ММ |
| УПОТРЕБА ПОД ВОДА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 400 mAh |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202100600 |








i
"" Днес
| РАЗМЕР НА СНИМКАТА | 57 ММ |
| ТИП БАТЕРИЯ | 400 mAh |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | KIDS THERMAL CAMERA P9 BLUE |
| РАЗМЕР НА СНИМКАТА: | 57 ММ |
| УПОТРЕБА ПОД ВОДА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 400 mAh |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202100600 |