| POWER CONSUMPTION | 550 W |
| COLLET CHUCKING SYSTEM | 6 мм |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GKF 550 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 550 W |
| SPEED CONTROL: | No |
| COLLET CHUCKING SYSTEM: | 6 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 33000 |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.400 kg |
| TOOL CASE: | No |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| EAN | 3165140842341 |







