| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 550 W |
| ЦАНГА | 6 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GKF 550 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 550 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| ЦАНГА: | 6 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 33000 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.400 kg |
| КУФАР: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3165140842341 |







