| POWER CONSUMPTION | 1300 W |
| COLLET CHUCKING SYSTEM | 8 мм |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GOF 130 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1300 W |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| COLLET CHUCKING SYSTEM: | 8 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 11000 -28000 |
| PRODUCT WEIGHT: | 5.700 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | ЦАНГА 6 ММ |
| EAN | 4059952513669 |






