| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1300 W |
| ЦАНГА | 8 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GOF 130 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1300 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ЦАНГА: | 8 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 11000 -28000 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | ЦАНГА 6 ММ |
| EAN | 4059952513669 |






