| TYPE | ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| CAVITY VOLUME | 44 L |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | AEG |
| MODEL: | NKK9N821T |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| HEIGHT: | 45.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 56.7 см |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| COOKING LEVELS: | 2 |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394056869 |























