| ТИП | ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 44 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | NKK9N821T |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ВИСОЧИНА: | 45.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.7 см |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 2 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394056869 |

























