| COOKING FUNCTIONS | 27 |
| ENERGY CLASS | А++ |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| CAVITY VOLUME | 70 |
| Brand | AEG |
| MODEL: | TP9SB831AB |
| HEIGHT: | 59.00 см |
| WIDTH: | 56.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 27 |
| ENERGY CLASS: | А++ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| STEAM COOKING: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 70 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 3 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394110721 |

















