| COOKING FUNCTIONS | 6 |
| ENERGY CLASS | A |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| CAVITY VOLUME | 72 L |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BCBIE 17300 KSB |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.4 см |
| DEPTH: | 56.7 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 6 |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 72 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842645020 |






















